Ubytování

Apartmá SUPERIOR
Apartmá SUPERIOR
Luxusní dvoupokojové apartmá SUPERIOR se nachází v 1. patře na prostoru 90m2 v renesančním křídle zámku s výhledem do anglického zámeckého parku. Je laděn do příjemných zámeckých tónů a hosty jistě příjemně překvapí krásný interiér v kombinaci s moderní koupelnou v retro stylu. Příjemnou atmosféru pokojů navozuje starožitný nábytek a postel s nebesy.
Apartmá PREMIUM
Apartmá PREMIUM

Zcela vyjímečný komfort bydlení na zámku nabízí třípokojové apartmá PREMIUM. Nachází se na 100 m2 ve 2. patře v renesanční části zámku s výhledem do anglického parku. Kromě dvoulůžkové ložnice se starožitným nábytkem si užijete pohodu v prostorném obývacím pokoji se sedací soupravou, jídelním stolem a dalším stylovým nábytkem.

V apartmá je kompletně vybavená moderní kuchyně. Prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a minivanou pro děti nabízí vysoký standard i relax.

V apartmánu se mohou ubytovat další dvě osoby na přistýlkách.

Apartmá DELUXE
Apartmá DELUXE
Apartmá JUNIOR
Apartmá JUNIOR

Jednopokojové apartmá DELUXE zařízené v královském stylu s výhledem do anglického parku se nachází v 1. patře v renesanční části zámku. Apartmá o rozloze 45 m2 zahrnuje dvoulůžkový pokoj a moderní retro koupelnu se sprchovým koutem. Příjemný a vkusný interiér překvapí kvalitním starožitným nábytkem.

Jednopokojové apartmá JUNIOR zařízené v rokokovém královském stylu s výhledem do anglického parku se nachází ve 2. patře v renesanční části zámku. Apartmá o rozloze 40 m2 zahrnuje dvoulůžkový pokoj a moderní designovanou koupelnu se sprchovým koutem. Příjemný a veselý interiér je vybaven kvalitním nábytkem.

V provozu od srpna 2023.

Základní cena ubytování za pokoj za noc:

Apartmá DELUXE a JUNIOR stojí 2.950,- Kč, za apartmá SUPERIOR se platí 3.700,- Kč a v apartmá PREMIUM budete spát za 4.800,- Kč. Ceny nezahrnují snídani (300,- Kč / osobu).

V exponovaných termínech mohou být ceny navýšeny. Ceny jsou vedeny v Kč vč. DPH.

Všechny apartmány jsou vybaveny: TV + wifi, minibarem, pokojovým trezorem, kávovarem a vysoušečem vlasů, k dispozici jsou župany.

V rámci ubytování je možnost podávat bohatou snídani stylově až na pokoj.

Pro zpestření pobytu doporučujeme prohlídky zajímavých historických expozic nebo romantické procházky v zámeckém parku.

Parkování pro hosty

Parkoviště je vyhrazeno za zámkem v jižní části zámeckého areálu u parku. Vjezd do zámeckého areálu je možný východní branou (směrem od Billy, resp. od Havlíčkova Brodu).

Při příjezdu ubytovávajících se hostů do zámeckého areálu prosíme volejte na níže uvedený kontakt. Vyzvedneme Vás a navigujeme osobně.

Vstup do apartmánů

Apartmány se nacházejí v jižním křídle zámku, do kterých hosté vstupují z parku tzv. Trčkovským portálem.

Snídaně

Snídaně není zahrnuta v základní ceně za ubytování, lze ji doobjednat.

Ubytování dětí

Nabízíme možnost přiobjednání postýlky anebo přistýlky.

Upozornění

Zámecké apartmány jsou přísně nekuřácké, domácí mazlíčci nejsou vítáni.


Ubytování v zámeckých apartmánech je možno rezervovat přímo pomocí kontaktů na zámek nebo prostřednictvím rezervačních portálů.

Ubytovaní hosté v případě objednávky napřímo (nikoliv přes rezervační portály) mají v ceně jednu vybranou prohlídku/expozici zdarma.

Rychlý kontakt   +420 778 075 588   |   info@zameksvetla.cz